Styl mauretańskiOkucia do szkła

Okucia do szkła

by

okucia-do-szkla-2W wielu profesjonalnych placówkach takich jak banki czy duże i poważne firmy coraz częściej można zauważyć duże otwarte przestrzenie. Przedziela się je z reguły tylko wielkimi szybami. No tak, ale przecież szkło swoje waży, taka gruba na centymetr szyba to już ogromna waga i aby pozwolić sobie na tak ciężkie drzwi szklane trzeba naprawdę potężnych zawiasów.

Na przeciw oczekiwaniom klientom wielkich firm wychodzą producenci, którzy zajmują się produkcją okucia do szkła. Dostarczają produkty wszelkiej maści, co za tym idzie stwarzają możliwości stawiania ścianek działowych, drzwi uchylnych czy przesuwnych właśnie z takich ciężkich przeźroczystych szyb.

Efekt często jest piorunujący i wygląda bardzo profesjonalnie. Jednak nie każdy właściciel firmy może sobie na to pozwolić. Choć gdyby wziąć pod uwagę koszta postawienia betonowej czy murowanej ściany to koszt zrobienia szklanych drzwi nie jest już taki straszny.

W takim wypadku wszystko sprowadza się do jednego, do gustu właściciela firmy. Wiadomo, że najczęściej design pomieszczeń najczęściej jest zlecany na zewnątrz do różnych firm architektonicznych, te natomiast wiedzą już że okucia do szkła pozwalające na stawianie przeźroczystych ścian to wyjątkowe rozwiązanie zwłaszcza do betonowych biurowców.

Dzięki nim w nadzwyczajny sposób można zagospodarować duże przestrzenie, które będą zawsze jasne i nasłonecznione, sprawiając tym samym, że będzie się w nich pracować dobrze i przyjemnie nawet przez długie godziny.

Podobne tematyczne wpisy o architekturze:

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Back to Top